БДП

План за действие по БДП

За осма година Европейската мрежа на службите на пътна полиция ROADPOL организира Ден без загинали на пътя. Той се провежда в рамките на Дните на безопасността на пътя между 16 и 22 септември, а датата за тази година  е 20 септември. Целта е в този ден да няма загинали по пътищата на нито една страна от Европа.

Мотото на кампанията е „Остани жив! Пази живота!
Във връзка със събитието в СУ “ ВАСИЛ ЛЕВСКИ “ се организираха и проведоха следните инициативи.
Изработено е информационно табло, което напомня за спазване на правилата в движението по пътищата.

Ученици от V „а“ и „б“ клас съвместно с органи на МВР  раздаваха  флаери с усмивка на водачите на МПС с апел за безопасно и разумно шофиране.

29.06 – Денят за безопасно движение по пътищата

награждаване за рисунка на нашите ученици

Награждаване на победителите от състезанието с велосипеди в Световния ден за безопасността на движението по пътищата

1.място – Берк Бейтиев Мехмедов  4.а клас
2 място – Янис Василев  Димитров 5.а клас
3 място  – Елена Сезгинов Инджев 6. а клас

На 27.06.2023 г. отбелязахме Деня на БДП. Мероприятието се проведе под надслов „Посланието на детелината: Бъдете отговорни на пътя!“

На 27.04 се проведе училищно състезание по велосипедизъм с мотото “ Управлявам безопасно велосипед „.

Взеха участие ученици от 4, 5 и 6 клас.
Състезанието протече в два кръга, като в първия кръг попълваха тест и показаха знания за знаците и правилата на движение, а във втория-умение за управление на велосипед.
От всичките 16 участници бяха отличени трима с най- добри резултати.
Предстои награждаването.
Поздравления за 4а клас за постигнатия максимален резултат теста за пътна
безопасност „Без грешки на пътя“!

ПЛАН – ПРОГРАМА ЗА ДЕЙСТВИЕ 2022/2023 година ЗА БЕЗОПАСНОСТ НА ДВИЖЕНИЕТО

ПЛАН – ПРОГРАМА ЗА ДЕЙСТВИЕ 2021 година ЗА БЕЗОПАСНОСТ НА ДВИЖЕНИЕТО

ЕВРОПЕЙСКА СЕДМИЦА ЗА БЕЗОПАСНОСТ ПО ПЪТИЩАТА 16.09.20г-22.09.20г –  презентация

Доклад БДП за учебната 2019/2020г

Доклад БДП за учебната 2018/2019г

График за обучението по БДП

На 26 септември под мотото „Обичам семейството си! Да го пазим на пътя!“ отбелязахме  Европейския ден без загинали на пътя. Учениците изработиха постери.

Нашите рисунки на тема :“Моят безопасен път“.